B8490b33 c8d5 472c 8011 4b90adb59b0f
A2007a4a dd62 42fc b175 6ec59e920347
403bcc7f 42b7 405c 9c29 d5db4e17e3ba1

Nederlands succes op de Eindhoven Box Cup: Twee keer goud!

Wat een afsluiting! De Nederlandse boksselectie sluit de Eindhoven Box Cup af met een indrukwekkend resultaat: twee keer goud en vier keer brons. Met overwinningen van Gabriella Weerheim en Finn Bos in de finale liet TeamNL zien dat het niet alleen mee kan draaien op topniveau – maar ook kan domineren.

In de finale stond Gabriella oog in oog met de sterke Poolse Klaudia Budasz. Het werd een echte krachtmeting, waarbij de treffers over en weer vlogen. Maar Gabriella bleef koel en vastberaden. De jury beloonde haar met een 4-1 overwinning, en de gouden medaille werd haar verdiend omgehangen. Een prestatie van formaat!

In de tweede Nederlandse finale nam Finn Bos het op tegen de Oekraïner Mark Lomakin. Finn controleerde het gevecht van begin tot eind, koos feilloos zijn momenten en liet geen twijfel bestaan over wie de betere was. De jury was dan ook unaniem: 5-0 voor Finn Bos. Als kroon op zijn toernooi kreeg hij zijn medaille uitgereikt door niemand minder dan André Cats, Directeur Sport van TeamNL.

Met twee gouden medailles en vier bronzen plakken (voor Luuk Elzinga, Danil Serdjoek, Mahmoud al Chabtun en Kian Terwint) laat de Nederlandse selectie zien dat het klaar is om op internationaal niveau te presteren.

Volgende halte: WK in Liverpool

Na dit ijzersterke toernooi kijkt het team vooruit. Want op 4 september start het Wereldkampioenschap in Liverpool – en daar zal Nederland opnieuw zijn vuisten laten spreken. Blijf ons volgen, want dit team is nog lang niet klaar.