Whats App Image 2026 02 07 at 19 37 14

Update 8-2-2026

Update Art of Boxing dag 2

Op dag 2 van het Art of Boxing toernooi in Frankfurt kwamen 4 Nederlanders in actie. Alle vier wisten ze hun partij te winnen.

Tara Vogels bokste op zaterdag al haar finale in Frankfurt. Met een duidelijke 3-0 overwinning liet ze zien de sterkste te zijn bij de Elite in de gewichtsklasse tot 54 kg. Goud voor Talent Team NL!

Liz Thijssen was duidelijk te sterk in haar partij in de gewichtsklasse tot 65 kilogram bij de Jeugd. De jury wees haar unaniem als winnaar aan. In dezelfde klasse had Zoë Vogels maar 1 ronde nodig om tot winst te komen. De scheidsrechter greep binnen 3 minuten in en kende de overwinning aan de Nederlandse toe.

Bjarne Machielse won zijn halve finale met een knappe 2-1 overwinning. De bokser van the Punch Tilburg maakt een uitstekende indruk bij zijn eerste internationale toernooi bij de Elite en kan deze prestatie op zondag in de finale extra glans geven.

Update 7-2-2026

Update Frankfurt – dag 1

Op de eerste dag van de Art of Boxing Cup in Frankfurt kwamen direct zes van de acht deelnemende Nederlandse boksers in actie.

In de ochtendsessie was het de beurt aan Gerard Zwakhoven en Mohamed Bettah. Beide mannen konden de winst net niet naar zich toetrekken en verloren hun partij nipt met 1-2.

Tijdens de middagsessie kwamen de dames in actie. Liz Thijssen wist haar partij al in de eerste ronde te beslissen na ingrijpen van de scheidsrechter (RSC). Ook Tara Vogels boekte een overtuigende overwinning en won haar partij met 3-0.

In de avondsessie betraden Marciano Pikero en Thijmen Kraak de ring. Beide heren verloren hun partij op split decision (2-1).

Op zaterdag komen de volgende boksers (opnieuw) in actie:

Middagsessie – 14.00 uur
• Liz Thijssen – 1e partij
• Zoë Vogels – 2e partij
• Bjarne Machielse – 6e partij

Avondsessie – 18.00 uur
• Tara Vogels – 1e partij

Inzet is een plek in de finales op zondag. We houden u op de hoogte!

Update 6-2-2026

Naast de eliteboksers van Team NL komen komend weekend ook de boksers van de Nederlandse Jeugdselectie en het Talent Team NL in actie. Tijdens de Art of Boxing Cup in Frankfurt krijgen zij de kans zich te meten met sterke internationale tegenstanders.

Het deelnemersveld is stevig, met boksers uit onder andere Kazachstan, Italië, Hongarije, Schotland, Tsjechië, Griekenland en gastland Duitsland. Voor de Nederlandse talenten vormt het toernooi een waardevolle test op internationaal niveau.

Jeugdselectie

* Liz Thijssen

* Zoë Vogels

* Marciano Pikero

Talent Team NL

* Tara Vogels

* Bjarne Machielse

* Thijmen Kraak

* Mohamed Bettah

* Gerard Zwakhoven

De Nederlandse ploeg staat in Frankfurt onder begeleiding van coaches Dis Paulussen en Max van der Pas. Het belooft een leerzaam en uitdagend weekend te worden voor Team NL.

De meeste boksers komen vrijdag 6 februari direct al in actie voor hun kwartfinale partij. De finales worden op zondag gebokst. Via onze kanalen houden we u uiteraard op de hoogte van de resultaten en ontwikkelingen tijdens de Art of Boxing Cup.

Whats App Image 2026 02 06 at 13 33 43